Dodaj nowy wymiar do swoich wydarzeń

Wesela

Świętowanie ważnych wydarzeń z przyjaciółmi i rodziną to jedna z największych radości w życiu.

Wyjątkowa okazja

Zaplanuj Swoje Wymarzone Wesele

Nasz sprawny, dynamiczny i doświadczony zespół ds. organizacji imprez dostosuje każdy szczegół do Twoich potrzeb, od światowej klasy cateringu po starannie zaplanowaną rozrywkę. Wszystko, co musisz zrobić, to wznieść kieliszek i delektować się chwilą. Aby zarezerwować lub uzyskać więcej informacji na temat organizacji wesela, prosimy o kontakt.

ZAdzwoń do nas

+48 512 899 663

Wyślij do nas wiadomość

wesele@zielonycypel.pl

Wymarzone Wesele

Miejsce na Idealne Wesele w Naturze

Niezależnie od tego, czy planujecie intymną uroczystość w gronie najbliższych, czy wielką imprezę pod gwiazdami, nasz zespół specjalistów zadba o każdy szczegół. Oferujemy personalizowane dekoracje, lokalne przysmaki, profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór atrakcji, które sprawią, że Wasze wesele będzie nie tylko piękne, ale i niezapomniane. Pozwólcie naturze stać się scenerią Waszego wymarzonego wesela, a my zadbamy o resztę, gwarantując, że ten dzień będzie dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście.

zorganizowanych przyjęć
0
Lokacje
0
Gości
0
NIEZAPOMNIANE OKAZJE

Pakiety Weselne

Pakiety weselne zaprojektowane z myślą o spełnieniu marzeń każdej pary. Oferujemy szeroki wybór usług, które sprawią, że Wasz dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany. Od intymnych uroczystości po wielkie przyjęcia – mamy wszystko, czego potrzebujecie, aby świętować miłość w stylu, który odzwierciedla Waszą osobowość.

ZAdzwoń do nas

+48 512 899 663

Wyślij do nas wiadomość

wesele@zielonycypel.pl

Wesele

Od wyboru miejsca, przez dekoracje, po kulinarne doznania – wszystko zostanie dopracowane, aby Wasze wspólne „tak” było nie tylko pięknym doświadczeniem dla Was, ale również niezapomnianym wydarzeniem dla Waszych gości.

Uroczysty Obiad

Zapewniamy pełną obsługę ceremonii, wykwintną kolację przy świecach oraz szereg personalizowanych usług, które uczynią ten dzień absolutnie niezapomnianym.

Przyjęcie Okolicznościowe

Pozwólcie nam zadbać o wszystkie szczegóły, abyście Wy mogli skupić się na celebracji i cieszeniu się czasem spędzonym z najbliższymi. Nasze eleganckie i wszechstronne przestrzenie są doskonałym tłem dla każdego rodzaju uroczystości.

PL / EN

Copyright © 2024 – Zielony Cypel by norbs.studio

Copyright © 2024 – Zielony Cypel by NINENINE Agency

Close